Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Nowa Strona Internetowa

Ahoj internauto,
strona internetowa, na której właśnie jesteś wykonała dla Tarnowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego firma WEBimpuls Sp. z o .o. z Tarnowa.

Z firmą WEBimpuls a właściwie z jej właścicielem Konradem poznaliśmy się na kursie  żeglarskim na stopień Żeglarza Jachtowego w 2022 roku. Konrad przeszedł pełny 7 tygodniowy obóz żeglarski i w tym czasie spodobała mu się nasza działalność i postanowił zasponsorować nam nową stronę internetową. Pod krytycznym okiem Konrada został przygotowany nowy projekt strony, który masz okazje właśnie oglądać.

Dzięki tej współpracy dzisiaj mamy nowoczesną i przyjazna dla oka stronę internetową, która dumnie reprezentuje naszą działalność w Internecie i zachęca nowych uczestników do udziału w kolejnych kursach.

nowa-strona-internetowa.png

 

Oto słowo od autora strony internetowej:

Cześć,

Po pierwsze dziękuje za wspaniały pełen przygody kurs żeglarski. Faktycznie spodobała mi się wasza działalność, tym bardziej że od wielu lat obcowanie z przyrodą było dla mnie wspaniałą formą wypoczynku a żaglowanie to już więcej niż magia. Nawiązując do przyrody, uważam, że przyroda zasługuje  na coś więcej w Internecie niż krótka wzmianka. Promowanie sportów i rekreacji na łonie natury to swego rodzaju misja podnoszenia świadomości jak przyroda jest wspaniała i budująca poczucie, że o przyrodę należy dbać aby móc czerpać z jej dóbr.

To właśnie dlatego chciałem zaprojektować dla  Was  nową stronę internetową, która w oczach przyszłych kursantów i ludzi z wami związanych będzie „smaczna” bo przysłowie mówi się, że najpierw „je się oczami”.  Moim celem było takie zaaranżowanie strony WWW aby widz na nią wchodzący od razu poczuł smak przygody, która go czeka gdy skorzysta z waszej oferty. Gdybym ja to wiedział wcześniej to zapewne spełnił bym swoje marzenie o patencie żeglarskim dużo wcześniej 😉.

Strona internetowa to w końcu element reklamy wizualnej więc wizualnie powinna podbijać pragnienie spełnienia marzenia związanego z żaglowaniem. Odpowiednio dobrane zdjęcia i wizualna prezentacja tego pięknego sportu to obowiązek dla tak wspaniałej organizacji jak wasza aby móc dorównać kroku zmianom jakie zachodzą w Internecie i nie zostać stłumiony przez ogrom kolorowego szumu informacyjnego.

Pamiętam, wielokrotnie rozmawialiśmy o tym, że wasza działalności to nie jest klasyczna działalność komercyjna, która musi się reklamować. Wręcz przeciwnie, co roku macie kolejkę kursantów i na brak chętnych nie narzekacie. Dlatego musiałem być bardzo powściągliwy aby przy projektowaniu tej strony internetowej nie nasycić jej typowo sprzedażowymi elementami, do których jestem przyzwyczajany z racji swojej pracy, w końcu na co dzień pracuje właśnie z firmami, którym zależy na zwiększeniu sprzedaży.

Mam nadzieję, że projekt i strona internetowa, którą przygotowaliśmy z moim zespołem uwypukliła piękno żaglowania tak jak tego chciałem i jednocześnie nie przysłoniła skromności jaką reprezentujecie.

Serdecznie pozdrowienia dla zarządu i wszystkich instruktorów żeglarstwa
i do zobaczenia na kolejnym rejsie 😊

Z wyrazami szacunku
Konrad Ogar
Prezes Zarządu WEBimpuls Sp. z o.o.

webimpuls-logo-2015-500px.png
e-mail: biuro@webimpuls.pl
tel: +48 693 535 818
www: 
https://www.webimpuls.pl

 

Nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić, że świetną robotę nad stroną internetową wykonał Konrad wraz ze swoim zespołem. Z miłą chęcią rekomenduje Konrada oraz firmę WEBimpuls jako specjalistę od stron internetowych. Dziękujemy za nową stronę i zapraszamy na rejsy.

 

Marcin Mentel
Prezes Tarnowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego